+420 737 055 453 helena.ungerova@seznam.cz

Výživové poradenství

Chcete opravdové výsledky, ale potřebujete podrobnější dohled nad Vaším stravováním? Nabízím dlouhodobější spolupráci na 3 nebo 6 měsíců.

Hlavní věcí, kterou spolu budeme řešit je Váš metabolismus. Odhalíme dosavadní stravovací chyby, které vedou ke zpomalení metabolismu a tím i k ukládání tuku v těle. Naučím Vás co, kdy a kolik jídla je zapotřebí sníst, aby byl metabolismus v rovnováze. Tělo dobře fungovalo, mělo dostatek energie a nemuselo si dělat tukové zásoby.

Stravování nastavíme tak, abyste postupně shazovali přebytečný tuk a zachovali si svalovou hmotu. Mé služby jsou vhodné pro kohokoliv, kdo chce změnit svou postavu a životosprávu. Cíl je pro všechny stejný – žít zdravě a být v dobré kondici. Zaujaly Vás mé služby? Objednejte se na konzultaci zdarma. Společně to zvládneme!

Co spolupráce obsahuje?

Sestavení stravovacího plánu na míru podle potřeb klienta. Přesný rozpis makroživin dle požadovaného cíle. Na výběr z několika jídel, která se mahou libovolně porhazovat. Množství živin a energie budeme měnit na základě vašich pokroků. Tím zajistíme neustálý posun dál. Nejedná se o žádnou jednorázovou dietu po jejímž skončení by se vrátila zhubnutá kila zpět. Jakmile se naučíte správně stravovat, tak si udržíte váhu dlouhodobě.

  • 3 měsíční spolupráce – 3.000 Kč
  • 6-ti měsíční spolupráce – 5.000 Kč