+420 737 055 453 helena.ungerova@seznam.cz

Kompletní hubnoucí balíček

Nejvíce efektivní forma spolupráce

Tato 3 měsíční komplexní spolupráce je zaměřena na změnu životního stylu. Pomohu Vám s celkovou proměnou postavy. Budu dohlížet na Vaše stravování i tréninky. Pokud chcete efektivní formu spolupráce a opravdové výsledky, tak kompletní balíček je pro Vás tou správnou volbou.

Tato služba je přípravena pro úplné začátečníky. Jedná se o základy kondičního a funkčního cvičení. Vhodné pro člověka, který nikdy necvičil a chce začít. Pokud Vás bolí záda, máte nadváhu nebo chcete zpevnit svoje tělo, tak Vám v tom mohu pomoci. Pro ostatní, kteří by chtěli cvičit na strojích v posilovně, jsem k dispozici jako osobní trenér ve fitness centru na Praze 4. Prosím klikněte na červené tlačítko a navštivte mé osobní internetové stránky, kde se dozvíte víc.

Už dlouho si říkáte, že byste chtěli začít něco dělat se svým tělem? Ale nevíte, kde a jak vlastně začít. Chcete správně a efektivně cvičit, ale úplně si nejste jistí technikou nebo strukturou tréninků? Nevíte si rady se stravováním? Co a kdy jíst? Stojíte o celkovou změnu životního stylu a vaší postavy? Chcete opravdové výsledky, ale potřebujete nad sebou pevnou ruku? Říkáte si, že byste do toho šli, ale sami to nezvládnete? Nemusíte na to být sami. Jsem tu pro Vás a nabízím Vám tuto komplexní službu, díky které docílíte skutečné změny. Společně to zvládneme!

Co spolupráce obsahuje?

  • Stanovení cíle kterého společně dosáhneme během 3 měsíční spolupráce
  • Stravovací a tréninkový plán na míru
  • 1x změna tréninkového plánu + korekce dle potřeby, stravovací plán měníme podle pokroků
  • 20x hodinová tréninková lekce
  • 2x aplikace akupunktury na hubnutí a vitalitu
  • Každý další zakoupený trénink pouze za 400 Kč
  • 24 hodin ve spojení na facebooku, emailu nebo telefonu.
  • Psychická podpora a motivace na Vaší cestě. Společně to zvládneme.
  • 3 měsíční spolupráce – 11.000 Kč

Spolupráce probíhá následovně. Na úvodní konzultaci si budeme hodně povídat. Zmapuji Vaše dosavadní sportovní aktivity a stravování, abych věděl jak začneme. Domluvíme se na cíli, kterého budeme chtít dosáhnout. Také si řekneme vše co bude potřeba k sestavení jídelníčku a tréninkového plánu. Na další konzultaci dostanete jídelníček, tréninkový plán a odcvičíte svůj první trénink. Při každém dalším tréninku budeme řešit tréninkový plán a postupně ho obměňovat. Také stále budeme ladit jídelníček a měnit ho podle vašich pokroků. Také se mi kdykoliv můžete ozvat na můj kontakt s dotazem.